Дивовижний світ My Garden Baby наповнений чарівними немовлятами-метеликами та крихітними лісовими друзями, які заохочують до виховання в дітях любові до навколишнього світу. Обирайте свого улюбленого пупса та відправляйтесь назустріч незабутнім пригодам казковим садком метеликів!

Дітлахам, які люблять природу й піклування, My Garden Baby подарує незабутні пригоди у казковому світі, де дивовижні пупсики-метелики неодмінно підкорять серця малюків! Тож познайомимось з новими друзями-немовлятами та ігровими наборами ближче.

Пупси «Блакитні крильця» та «Фіолетові крильця» (арт. HBH38, HBH39)

Ці казкові малюки 23 см заввишки з м’яким тілом та солодким ароматом жасмину стануть ідеальними першими ляльками малюків. Забавка має милі тканинні крильця, які можуть слугувати пелюшками та соску, що допоможе «заспокоїти» дитину.

Пупси «Смачна малинка» та «Смачна чорничка» (арт. GYP00, GYP01)

З цими малюками 30,5 см заввишки розваги заграють новими фарбами та… запахами, адже кожна з цих крихіток дивовижно пахне ягодами! Пупс має дивовижне волоссячко, тверде тіло, знімні чарівні крильця й дитяче боді з ягідним принтом, а ще ложечку та чашечку, які змінюють колір при додаванні холодної води.

Пупси «Рожеві крильця» та «Фіолетові крильця» з пляшечкою (арт. GYP10, GYP11)

Ці крихітки-метелики 30.5 см заввишки мають тверде тіло, чудове волоссячко та м’які знімні крильця. Наповніть пляшечку у вигляді кролика водою, погодуйте ляльку та спостерігайте як вона ходить до туалету немов справжня. А потім зніміть багаторазовий тканинний підгузок, висушіть його та продовжуйте гру. Також до комплекту входить улюблене брязкальце малюка.

Інтерактивний рожевий пупс «Повзком до пригод» (арт. GYP31)

Цей неймовірний інтерактивний пупс 30,5 см заввишки обожнює сміятися та повзати! Просто торкніться його крил, щоб активувати їх рух та побачити, як лялька почне рухається й відтворюватиме 20 дитячих звуків під час гри.

Ігровий набір «Догляд за пупсами» (арт. HBJ67)

В ігрових наборах «Купання» та «Ланч» можна знайти все, що необхідно дитині, для створення нескінченних сюжетів гри! До кожного набору входять 6-7 аксесуарі,.

Утримувач для пупса «Барвисті крильця» (арт. HBH45)

Беріть свою ляльку My Garden Baby куди завгодно з рюкзаком у вигляді метелика, який одночасно підходить для переноски та зберігання підгузок!

Ігровий набір «Веселе купання та солодкий сон» (арт. HBH46)

Цей ігровий набір — це  одночасно ванночка і колиска у вигляді квітки! Він неодмінно припаде до душі малюку!