Коли діти вивчають навколишній світ, вони дивляться на все широко розплющеними очима та із захопленням. Чи то як цуценя виляє хвостом, чи то як метелик злітає з квітки в небо — усе це викликає неймовірну цікавість. Дивовижний світ My Garden Baby наповнений чарівними немовлятами-метеликами та крихітними лісовими друзями, які заохочують до виховання в дітях любові до навколишнього середовища.

Дивовижні пупси «Рожеві крильця» та «Фіолетові крильця» з пляшечкою (арт. GYP10, GYP11). стануть улюбленими іграшками дитини. Ці крихітки-метелики мають тверде тіло (30,5 см заввишки), чудове волоссячко та м’які знімні крильця, і все, чого вони хочуть, — це щоби про них піклувалися! Наповніть пляшечку у вигляді кролика водою, погодуйте ляльку та спостерігайте як вона ходить до туалету немов справжня. А потім зніміть багаторазовий тканинний підгузок, висушіть його та продовжуйте гру. Пупси одягнені в знімний топ та мають гризунець, а м’які крильця слугують пелюшкою для сповивання та затишним укривальцем. До того ж пакування трансформується в дитяче ліжечко, де малюк-метелик може полинути на крилах снів у казкові сади. А солодкий аромат жасмину зробить гру з пупсами приємнішою!

Дітлахам, які люблять природу й піклування, My Garden Baby дарує незабутні пригоди в казковому світі, де дивовижні пупсики-метелики неодмінно підкорять серця малюків та будуть виховувати в них любов до найменших!