Згідно з маркетинговими дослідженнями, ляльки вже багато років є найпопулярнішим типом іграшок серед маленьких дівчаток. Протягом багатьох десятиліть вони були іграшками, які давали можливість лише наряджати їх. Зараз виробники іграшок мають набагато більше можливостей запропонувати своїм покупцям, і все більше дівчаток віддають перевагу, наприклад, лялькам БЕБІ борн, а не лялькам Барбі, які правлять уже багато років. У сьогоднішній статті ми приділимо трохи більше уваги лялькам BABY Born, пояснимо, що таке гра з ними та які їх найбільші переваги.

Що таке лялька бебі борн?

Інтерактивна лялька Baby Annabell Ланч крихітки Аннабель (43 см, с аксессуарами, озвучена) 702987 Інтерактивна лялька Baby Annabell Ланч крихітки Аннабель (43 см, с аксессуарами, озвучена) 702987 Інтерактивна лялька Baby Annabell Ланч крихітки Аннабель (43 см, с аксессуарами, озвучена) 702987

BABY Born — це не звичайні ляльки, а інтерактивні ляльки. Це означає, що вони певною мірою здатні спілкуватися з дітьми, які з ними грають. У випадку з BABY Born спілкування відбувається внаслідок якихось дій або їх недотримання. У 21 столітті ця форма гри, звичайно, дуже цінується всіма дітьми. У часи, коли навколо нас багато електроніки, це абсолютно природно, адже всі ми, у тому числі маленькі діти, швидко звикаємо до реальності. Проте BABY Born — це більше, ніж інтерактивна іграшка. Важливо й те, як із такою лялькою можна грати. Ляльки БЕБІ борн дозволяють дітям відігравати роль батьків. Вони нагадують немовлят. Лялька як крихітна дитина може бути й щасливою, а може плакати.

Які можливості у ляльки БЕБІ борн?

Лялька Baby Born Ніжні обійми Чарівний малюк 824375 Лялька Baby Born Ніжні обійми Чарівний малюк 824375 Лялька Baby Born Ніжні обійми Чарівний малюк 824375

 

Гра з лялькою BABY Born може бути дуже захоплюючою та складною. Дитина має приділяти багато уваги тому, щоб BABY Born був задоволений доглядом. Вам обов'язково потрібно пам'ятати про те, щоб завжди годувати її, обіймати та балувати, а за необхідності ще й міняти підгузок. Якщо це не зробити, лялька може заплакати. Точні функції іграшки BABY Born залежать від моделі ляльки. Не всі вони однаково складні та мають однакову кількість функцій.

Дуже великою перевагою BABY Born є наявність безлічі різних видів додаткових аксесуарів. Подарувавши дитині таку ляльку, можна не турбуватися про те, чи не набридне їй через якийсь час. Замість замінити ляльку на іншу, ви можете просто купити різні аксесуари, що збільшують можливості гри. Серед них не лише додаткові комплекти дитячого одягу, а й, наприклад, нові види харчування, додаткові ліжечка, гойдалки та ванни. Кожен додатковий набір аксесуарів змусить дитину почати відкривати собі переваги іграшки з нуля і гра засяє новими фарбами.

Чому гра BABY Born може вплинути на розвиток дитини?

Лялька Baby Born серії Ніжні обійми Чарівний хлопчик (43 см, з аксесуарами) 827963 Лялька Baby Born серії Ніжні обійми Чарівний хлопчик (43 см, з аксесуарами) 827963 Лялька Baby Born серії Ніжні обійми Чарівний хлопчик (43 см, з аксесуарами) 827963

Ляльки БЕБІ борн так охоче обираються батьками, головним чином тому, що, крім задоволення від гри, вони ще й дають маленьким дівчаткам можливість розвиватися. Навіть догляд за іграшковою дитиною розвиває у ньому емпатію. В результаті дівчинка, що грає БЕБІ борном, при прийнятті рішення, швидше за все, почне звертати увагу не тільки на себе, але й на почуття інших людей. BABY Born також має ту перевагу, що справді може надовго зайняти маленьку дитину, завдяки чому у батьків автоматично з'являється більше часу для виконання власних обов'язків і їм не доводиться постійно шукати нові розваги для доньки.

https://amador.com/baby-born за цим посиланням можна переглянути весь асортимент бренду на нашому сайті.

Кур’єрське доставлення по Одесі — безкоштовно до дверей для замовлень від 1500 грн. Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення 100 грн.

«Новою поштою» по Україні — безкоштовно у відділення для замовлень від 1500 грн. Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення сплачує отримувач.
Без плати комісії за переказ.

Актуальні адреси НП перевіряйте під час оформлення замовлення. Можливість і терміни доставлення залежать від поточної ситуації у вашому регіоні.

Віримо й пишаємося кожним із вас, нашими військовими та Україною.