Осінь — така гарна і творча пора року, а також таємнича, трохи похмура. Іноді погода відмовляє від прогулянок. Осінні вечори необов'язково мають бути нудними. Вони можуть бути наповнені близькістю, творчими ідеями та сміхом. Ми зробили невелику добірку ідей та пропонуємо найкращі ігри та розваги для осінніх вечорів.

Навчання через гру

 

https://amador.com/magnitna-kniga-janod-smishni-oblichchya-khlopchik-j02716/

Магнітні книги від французького бренду Janod є чудовим рішенням для довгих осінніх вечорів — ви можете вибрати будь-яку тематику магнітних пазлів — сезони, алфавіт, смішні пики, динозаври, принцеси та інші. Гра полягає в розміщенні та наклеюванні різноколірних елементів на магнітну дошку та створенні картинок. Коробка також є магнітною дошкою. Іграшку можна брати з собою куди завгодно, особливо вона стане в пригоді для довгих годин у дорозі, в залі очікування або навіть у магазині під час покупок. Це також буде чудова іграшка для довгих дощових днів.

 

Пазл від бренду MiDeer. Пазл складається з 280 деталей, виконаний у вигляді величезного яскравого Динозавра, на якому зображено багато інших мешканців юрського періоду. Це справжня знахідка для шанувальників цих загадкових тварин! Пазл упакований у гарну подарункову коробку. Ідеально підходить для подарунка дитині від 5 років.

 

Для найменших ми рекомендуємо гру Headu Монтессорі Торкаємося відчуваємо вивчаємо. За допомогою цих карток діти можуть експериментувати зі своїм дотиком, розпізнаючи поверхні та класифікуючи предмети. Гра підійде дитині від 1 до 4 років.

Творчі набори

Креативні набори для створення найкрасивішого декору, іграшок, прикрас, вишивки, ліплення і багато іншого, є абсолютним хітом не лише для дівчаток осінніми днями, вечорами... Вони настільки затягують, що займуть усю вашу родину!

 

Хто не захоче покласти у рюкзак м'яку іграшку ручної роботи? Пошити ляльку ще ніколи не було так просто! По краях фетрових заготовлень є отвори, тому з'єднати їх буде дуже легко. Для більшої безпеки голки в наборі виготовлені з пластику. У комплект входять всі необхідні елементи та інструкція.

 

Яка дитина не любить пластилин… це риторичне питання:) У будь-якому випадку, як ви знаєте, грати з «тестом» дуже приємно. В цьому творчому наборі от Djeco найцікавіше — створити забавні картинки за допомогою пластиліну, просто доповнюючи готові зображення. Забезпечується відмінна розвага, і водночас створюються чудові витвори мистецтва, які можна подарувати, наприклад, бабусям та дідусям.

Ще одна відмінна пропозиція від Djeco. Колажі власноруч. У набір входять робочі картки та всі аксесуари, необхідні для створення красивих картинок. Це не тільки відмінна розвага для дітей, а й велике задоволення, тому що в результаті поєднання простих інструкцій та якісних аксесуарів вони створюють твори, якими можуть пишатися.

Настільні ігри

 

Дитяча мафія — дитячий варіант класичної та всесвітньо відомої розмовної гри. Тут дії відбуваються не в місті, а в лісі, і замість мафії та мирних жителів – хижаки та мирні тварини. У ролі ведучого виступає ведмідь, який стежить за грою, але не бере у ній безпосередньої участі.

Набір для настільної гри «Монополія Джуніор. Електронний банкінг» ― це адаптована для дітей версія знаменитої гри.
Правила залишаються незмінними: маючи стартовий капітал, необхідно розробити успішний бізнес-план, збільшити грошові накопичення за допомогою угод, вкладень та придбань.

Магазин AMADOR пропонує безліч ІНШИХ творчих наборів ТУТ

Цієї осені діткам нудьгувати не доведеться :)