Мультсеріал «Щенячий Патруль» — незмінний лідер переглядів протягом багатьох років. Історія про жителів Бухти пригод і хоробрих рятувальників — чудовий приклад цікавого, пізнавального та доброго мультфільму.

А від іграшок Spin Master «Щенячий Патруль» фанатіють дітлахи у всьому світі. Кожен малюк хоче отримати в подарунок улюбленого героя. Бо всі вони різні за характером та здібностями, тому кожен знайде у цій колекції ідеальну іграшку для себе.

Мрієте порадувати свою дитину — подаруйте йому рятувальника, який стане справжнім другом.

Райдер — відважний винахідливий хлопчик, командир патруля. Всі члени команди довіряють його лідерським якостям та знанням. Райдер завжди щось майструє, тому цуценята екіпіровані за останнім словом техніки. Їздить командир рятувальників на червоно-білому всюдиході, який може трансформуватися для пересування по воді або по снігу.

Маршалл — дуже хоробре цуценя-пожежник. Трохи незграбний, але добрий далматинець з веселою вдачею — душа команди та вірний друг. Незмінний транспорт Маршалла — червоний пожежний автомобіль.

Гонщик — цуценя-поліцейський. Він дуже відповідальний та хоробрий та просто обожнює дружити.

Роккі — цуценя без породи, але з великим серцем. Він піклується про навколишнє середовище, любить все лагодити та прибирати.

Здоровань — будівельник та невтомний веселун. Його улюблена справа — стрибати в воду, кататися на скейті й, звичайно ж, рятувати тих, хто потрапив у біду.

Зума — водний рятувальник. Це енергійне цуценя примчить на допомогу за першим покликом. Він у захваті від усіх водних видів спорту та любить пустувати. Водить помаранчевий рятувальний катер, який легко може трансформуватися у підводний човен.

Скай — відважний авіатор та справжня дівчина, вона водить рожевий вертоліт та дуже любить літати.

Всі герої «Щенячого Патруля» мають рятувальний транспорт та озброєні різними девайсами, тому ви завжди можете порадувати свою дитину новим екземпляром в його колекції.

Не впевнені, який у вашого малюка улюблений персонаж? Купуйте набір з кількох рятувальників.

А якщо ваша дитина вже давно забезпечена великим арсеналом іграшок Paw Patrol, здивуйте її новою лінійкою «Мегацуценята». Як і в новому однойменному сезоні мультфільму, рятувальники озброїлися удосконаленими автомобілями та аксесуарами, а також отримали новий дизайн.

Ранці та машини цуценят укомплектовані новими пристроями: наприклад, бульдозер Здорованя озброєний потужним шаром, щоб зносити стіни. А екоавтомобіль Роккі може рухатися неймовірно швидко.

Персонажі змінили свої костюми на супергеройські обладунки та маски. Мегацуценята отримали магічну силу, а їх фігурки — здатність світитися! Лиходіям будуть справжні непереливки — цуценята-рятувальники стали мегакрутими та мегасильними! Іграшки з нової колекції стануть чудовим подарунком для справжніх фанатів.