Ми в Одесі
Кол-центр працює:

Пн–Нд 9:00—20:00

Додайте товари для порівняння
До списку бажань
0
Моє замовлення
Укр

Pip Studio

Анке ван дер Ендт в 1996 році закінчила Академію дизайну в голландському місті Ейндховен. Відразу після закінчення навчання вона почала працювати позаштатним дизайнером в різних компаніях. Оскільки Анке швидше розробляє свої власні продукти, у 2007 році вона вирішила створити свій власний лейбл. Оскільки Піп є альтернативним его Анке, вона вирішила віддати Піп центральну роль. Піп відправляє своїх шанувальників в неймовірну подорож, завжди шукаючи натхнення для створення нових колекцій — куди б вона не пішла. Ці історії — відправна точка, душа бренду. Це прізвисько її юності, і незабаром вона знайшла ідеальне назву для свого бренду.

Студія Піп робить повсякденні товари, особливо речі, які їй не до душі. Її увага до деталей, особлива обробка і багатошаровий дизайн гарантують, що її продукти обов'язково привнесуть родзинку в повсякденне життя. Це бачення дизайну сформульовано в девізі Pip Studio: «Щасливі продукти для щасливих людей».

Піп завжди слідує її серцю і залишається вірним її інтуїції. Вона завжди підіймає планку, використовує кращі матеріали та завжди прагне до кращого. Її колекції завжди пов'язані один з одним, утворюючи складну частину більш широкого всесвіту. Що дійсно особливого, так це те, що дух Піпа підкорює серця і уми людей. Сам того не знаючи, вона бере універсальний акорд.

Піп не керівництво модою, трендами або навіть комерцією. Вона робить тільки те, що їй подобається і вважає прекрасним, і нічого більше. Це може здатися спірним і суперечливим, але це не так. У найкоротші терміни її колекції, що складаються з суміші та поєднання, підкорили всі великі універмаги та спеціалізовані магазини по всій Європі. Pip Studio навіть виходить за межі Європи. Він продається не менше ніж в 40 країнах.

Колекції:

Розгорнути
Вгору