Ми в Одесі
Кол-центр працює:

Пн–Нд 9:00—20:00

Додайте товари для порівняння
До списку бажань
0
Моє замовлення
Укр

KLIMCHI

Серце та душа KLIMCHI присвячені виготовленню гарного скляного посуду для моментів життя, які ми хочемо зберегти. KLIMCHI наповнює свої проєкти цікавістю та пристрастю до життя, бачення полягає у тому, щоб створювати сучасне мистецтво зі скла, яке стане частиною вашої власної історії.

Печі майстерень, розташовані в гірському районі «Кришталева долина» в Чехії, використовуються майстрами зі скла для ліплення богемського кришталю з 1905 року. 2019 року підприємець Лукас Клімчак вдихнув нове життя у майстерні. Натхненні драматичним краєвидом регіону, Лукас та його нова команда тепер привносять захоплююче та молоде бачення до сімейної традиції виробництва скла ручної роботи.

З 2020 року KLIMCHI швидко стала відома у всьому світі своїми ексклюзивними та динамічними колекціями, створеними під керівництвом креативного директора Франтішека Юнгвірта. Відомий художник зі скла, Франтішек підштовхнув дизайни KLIMCHI, щоб заново відкрити та популяризувати забуті техніки, надихаючи нове покоління любителів мистецтва та дизайнерів. Таким чином, стародавнє мистецтво видування скла та історичні декори розповідають нову історію молодого бренду KLIMCHI з мінімалістичним сучасним дизайном та динамічними пігментами.

Розгорнути
Вгору