Ми в Одесі
Кол-центр працює:

Пн–Нд 9:00—20:00

Додайте товари для порівняння
До списку бажань
0
Моє замовлення
Укр

1 Вересня

Торгова марка «1 Вересня» представлена ​​на ринку України з 2003 року та зараз є незаперечним лідером в сегменті канцелярських товарів і приладдя для школи.

За свою 15-річну історію «1 Вересня» стала улюбленим шкільним брендом мільйонів дітей та батьків. Складно уявити більш яскравий і різноманітний асортимент шкільних товарів і приладдя, ніж пропозиція ТМ «1 Вересня». Все необхідне для успішного навчання і розвитку дитини Ви з легкістю знайдете під ім'ям «1 Вересня».

У нашому асортименті представлені:
• Шкільні канцтовари, без яких не обійтися жодному учневі;
• Товари для дитячої творчості та розвитку;
• Текстильна продукція: ранці, пенали, сумки;
• Навчальні матеріали для дітей.

Відмінною особливістю марки завжди було та залишається незмінна якість і надійність всіх товарів, так як наші основні споживачі - діти, здоров'я і безпеку яких безцінні.

Ми постійно ростемо і розвиваємося в напрямку удосконалення технологій, застосування новітніх наукових досягнень, відкриття нових горизонтів і можливостей, щоб кожен клієнт відчув турботу та увагу, що звучать в кожному предметі ТМ «1 Вересня».
Ми тісно співпрацюємо з фахівцями різних галузей, від психологів і педагогів до хіміків і лікарів, знання і досвід яких знаходять своє відображення в кожному товарі, гордо носить ім'я «1 Вересня».

Якщо говорити про креативність, ТМ «1 Вересня» - це понад 1500 унікальних дизайнів в рік розробки власної дизайн-студії, 70% -ве візуальне оновлення всього асортименту та інноваційні маркетингові рішення, що дозволяють нам гордо нести прапор першості найсучаснішого канцелярського бренду України.

З 2011 року ТМ «1 Вересня» - офіційний ліцензіат найвідоміших мультиплікаційних компаній «Disney», "Marvel", "Nickelodeon" і ін., Що дозволяє нам надавати українському споживачеві продукцію в стилі найпопулярніших дитячих героїв з гарантією якості світового рівня.

Зараз ми з гордістю можемо сказати, що «1 Вересня» - це:
- успішний, що динамічно розвивається бренд;
- гарантія незмінно високого рівня якості;
- унікальні, сучасні, яскраві дизайни;
- стабільність і досвідченість;
- найширший асортимент всіх видів канцтоварів;
- ліцензійна сертифікована продукція;
- активна маркетингова політика;
- конкурентоспроможні ціни.

Ми впевнені, в кожному маленькому жителі нашої країни є іскорка обдарування, яка з нашою підтримкою перетвориться на справжнє творче полум'я! Тим більше, що сьогодні продукцію з логотипом «1 Вересня» можна знайти в портфелі кожного другого школяра.

Ми щиро віримо, що тільки такий підхід гідний першокласного бренду.
Для нас немає нічого неможливого!

Розгорнути
Вгору