Кур’єрське доставлення по Одесі —безкоштовно до дверей для замовлень від 1500 грн.
Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення 100 грн. Терміни доставлення потрібно уточнювати у оператора.
«Новою поштою» по Україні — безкоштовно у відділення для замовлень від 1500 грн. Для замовлень до 1500 грн вартість доставлення сплачує отримувач. Без плати комісії за переказ.
Відправка замовлення до 150 грн здійснюється лише за умови повної оплати.
Безкоштовне доставлення не поширюється на категорії Будиночки, гірки, гойдалки і Пісочниці.
Адресне доставлення кур’єром «Нової пошти». Вартість доставлення оплачує отримувач за тарифами перевізника.
У візку Jane KENDO MICRO є все необхідне для дитячого візка з народження! Це новий «кросовер» серед візків: солідний, практичний і універсальний.
Kendo ідеально підходить для метушливого темпу повсякденного міського життя, а також для неспішних прогулянок на природі.
Візок, який пристосовується до будь-якої місцевості — м'який, компактний і спортивний.
Візок Kendo це поєднання сучасних матеріалів і інноваційних технологій:
Зносостійка та стійка до плям тканина.
Maximum Protection Hood — коефіцієнт захисту від ультрафіолетового випромінювання перевищує 50 UPF (оцінено в відповідно до стандартів ЄС — s / EN13758-1)
Водовідштовхуюча та вітрозахисна тканина — фільтрація потоку повітря вище 600 л / м2 (оцінка відповідно до EN24920 і EN 9237).
Легке трубчасте шасі з авіаційного алюмінію AW-7075 (відповідає стандарту EN 573-3).
Переваги та особливості прогулянкового візка Kendo:
Блок сидіння з мультіпозіціонною можливістю регулювання кута нахилу спинки і підставки для ніг, що залежить від народження.
Рама з анодованого алюмінію — міцна і легка, якою легко маневрувати однією рукою.
Великий, «дихаючий» капюшон відштовхує воду і забезпечує захист від сонця UV50 +.
Ергономічна ручка управління візком і ручка для дитини з еко-шкіри.
Телескопічно регульована висота ручки (89 — 103 см).
Знімна оббивка, яку можна прати в пральній машині при 30 °.
Передня і задня підвіска з амортизацією впорається з будь-місцевістю.
Запатентована система Pro-Fix дозволяє встановити прогулянковий блок однією рукою.
Запатентована проста і компактна система складання.
Швидкознімні задні колеса.
Зручне ніжне гальмо.
Передні поворотні колеса блокуються.
Велика корзина місткістю 18л/4 кг.
Знімне, реверсивне сидіння, що дозволяє дитині подорожувати як обличчям до батьків так і обличчям вперед.
Колеса з шинами зі спіненого поліуретану Hydrolytic PU, які володіють великими амортизаційними властивостями і в 10 разів більше зносостійкі, ніж традиційні шини з EVA.
З кожної сторони коляски-тростини знаходяться дві опори — для переднього і заднього колеса. Ці опори з'єднані під кутом у верхній частині, а при складанні вони повертаються в точці з'єднання, і передня опора прикладається впритул до задньої. Ручки на таких візках зазвичай ріжкові (див. «Тип ручки») і пара складених опор з стирчить ручкою нагадує тростина — звідси і назва.
Механізми цього типу застосовуються рідше «книжок», переважно в прогулянкових візках. Перевагами тростин є невелика вага, компактність і легкість в розкладанні-складанні. З іншого боку, вони менш надійні, ніж «книжки», та слабо сумісні з цільними ручками (хоча зустрічаються і такі моделі).
Книжка
В таких колясках при складанні сидіння і спинка складаються разом, подібно сторінок закривається книги. Вони часто оснащуються спинками з можливістю повороту в горизонтальне положення, а також мають суцільні ручки, що дозволяють возити коляску однією рукою. З іншого боку, моделі з «книжкою» зазвичай дещо більш важкі і габаритні, ніж тростевые.
В такому випадку маються на увазі колеса, що мають суцільну шину з гуми. Такі шини обходяться недорого, при цьому вони мають досить м'який хід, не шумлять і непогано згладжують нерівності дороги; саме це і зумовило їх популярність в сучасних колясках. Правда, такі колеса кілька менш зручні та ефективні на нерівних поверхнях, ніж надувні і гелеві (див. Нижче) - з іншого боку, вони коштують помітно дешевше, не вимагають спеціального обслуговування, не бояться ушкоджень і можуть використовуватися на колесах будь-якого діаметру, в тому числі дуже невеликого.
Надувні
Колеса з гумовими надувними шинами. Такі шини м'якше, ніж звичайні гумові (див. Вище), а самі колеса зазвичай мають досить великий розмір. Це дозволяє колясок, які мають цю особливість, з легкістю рухатися по нерівних поверхнях, а також долати досить високі бордюри та інші перешкоди. Головним недоліком надувних шин можна назвати порівняно високу вартість. Крім того, за ними потрібно стежити - періодично підкачувати, щоб тиск не падало - а також берегти від порізів і проколів: при розгерметизації така шина приходить в непридатність. З іншого боку, в разі колясок обслуговування надувних коліс не складає особливих труднощів, а самі покришки робляться досить товстими, і ймовірність їх пошкодження невелика.
Пластикові
Колеса, виконані з пластика; як правило, з цього матеріалу робиться і шина, і обід, хоча зустрічаються окремі моделі з металевими ободами. Ключові переваги даного варіанту - простота і невисока вартість. З іншого боку, пластикові колеса не відрізняються міцністю і надійністю; а через твердість вони практично не гасять вібрації та сильно шумлять. Так що пластик застосовується в основному в порівняно недорогих колясках з невеликими колесами, розрахованими на рівну поверхню.
Гелеві
Колеса, схожі за конструкцією з надувними (див. Відповідний пункт), однак заповнені не повітря, а спеціальним гелем. Головна перевага цього варіанту - нечутливість до дрібних проколів і порізів: виходячи назовні, що знаходиться в шині гель при контакті з повітрям майже миттєво застигає, ефективно запечатуючи місце пошкодження. Крім того, подібні колеса практично не вимагають обслуговування - їх не потрібно накачувати. До недоліків гелевих шин можна віднести високу вартість і трохи більшу жорсткість, ніж у надувних (хоча по м'якості ходу такі колеса все одно помітно перевершують гумові та тим більше пластикові).
Поворотні колеса можуть при русі повертатися вправо і вліво, слідуючи за рухом самої коляски. Така конструкція покращує маневреність і помітно полегшує управління: якщо коляску без поворотних коліс для повороту або розвороту доводиться нахиляти «на себе», ставлячи на два задніх колеса, то моделі з даною функцією нормально повертають відразу на всіх колесах.
Варто уточнювати, що зазвичай таку конструкцію має тільки передня пара коліс — цього цілком достатньо.
Найпростіші ремені, оперізують сидить дитини в районі пояса. Досить недороге і водночас цілком практичне рішення. Основним недоліком двоточкові ремені є те, що малюк може прослизнути під ним і випасти з коляски; однак, щоб уникнути цього в багатьох моделях передбачається поручень-бампер (див. вище), а також паховий ремінь - захисна перегородка між сидінням і бампером.
Трьохточкові
Ремені з трьома крапками фіксації: два ременя зазвичай йдуть зверху вниз через плечі, один - від низу до верху через пах, між ніг, а загальна застібка розташовується в районі живота. Такі системи порівняно прості та водночас більш надійні, ніж двоточкові.
П'ятиточкові
Найбільш надійний і безпечний тип ременів, зустрічається в сучасних колясках. У подібних системах три ремені (як в описаних вище триточкових) доповнені двома додатковими ременями в районі пояса. Таким чином, ймовірність того, що дитина вислизне з ременів, зводиться практично до нуля. З іншого боку, п'ятиточкові системи найбільш складні і клопітно в використанні, а примхливий малюк може «не оцінити» велика кількість ременів.