Проведіть розкопки, як справжній палеонтолог, і знайдіть останки тираннозавра. Зберіть його кістки, і складіть модель скелета викопної тварини 19 см у висоту. У наборі підставка з фоном і цікавими фактами. C набором «Скелет тиранозавра» дитина зможе відчути себе палеонтологом і провести розкопки стародавньої тварини.
У коробці ви знайдете гіпсовий брикет і інструменти: молоточок зі скребком і пензлик. З їх допомогою дитина знайде кістки тиранозавра, а потім акуратно збере весь скелет, скріпивши його м'яким воском. Завдяки докладній інструкції, доповненої цікавими фактами, заняття пройде захоплююче, а юний археолог дізнається багато нового про викопних тварин, що мешкали на планеті Земля.
Набір розвиває розумові та творчі здібності дитини. Захоплюючі розкопки можуть зайняти від декількох годин до декількох днів і потребують від шукача терпіння, акуратності та старання. А збираючи скелет викопаного динозавра, дитина навчиться працювати за схемою, відшукуючи потрібні елементи і поєднуючи їх.
У комплекті:
- гіпсовий брикет,
- скребок з молоточком,
- пензлик,
- м'який віск,
- кістки динозавра,
- інструкція,
- підставка-фон для готового скелета.
Деталі набору виготовлені з безпечних матеріалів. Перед розкопками накрийте стіл папером або газетами. Для прискорення процесу розкопок, можна намочити брикет. Використовуючи плоску сторону скребка, почніть акуратно зчищати гіпс. Незабаром з'являться частини скелета динозавра. Далі варто працювати інструментами акуратніше, щоб не пошкодити скелет. Видаліть залишки пилу за допомогою пензлика або вологої ганчірки. Коли всі частини динозавра будуть розкопані, можна переходити до складання скелета. За інструкцією з'єднайте знайдені деталі. Для цього в наборі є м'який віск. Потримайте його в долоні, щоб нагріти. Заповніть їм місця з'єднання кісток. Незабаром віск застигне і буде скріплювати скелет динозавра. Експонат домашнього музею готовий. Його можна встановити на підставку з фоном. В інструкції також є цікаві факти, прочитавши їх, можна дізнатися, що означає назва «тираннозавр Рекс», коли вперше були виявлені кістки цього виду, і чому у великого динозавра такі короткі лапи.