Попереду спека. Ніжна шкіра малюка під надійним захистом, якщо за справу беруться супермами — разом із засобами PEDIATRIC іспанського бренду дерматокосметики BABE.

Musthave’и на літо:

ДИТЯЧИЙ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З SPF 30 — засіб збагачений фактором захисту SPF30, мінімізує вплив ультрафіолету, дбаючи про чутливу шкіру. Крем забезпечує якісне пом'якшення епідермісу, знімає подразнення, почервоніння і ефективно бореться з лущенням.

ДИТЯЧИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ — доглядає за інтимною зоною хлопчиків та дівчаток, захищає та сприяє розвитку природної флори. рН 5,5 — адаптований до інтимної зони малюків. Засіб заспокоює шкіру, зволожує, допомагає зняти подразнення та запобігти їх виникненню, має протизапальну, захисну дію. Можна (і потрібно!) використовувати при пелюшковому дерматиті.

КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК — захищає шкірний покрив від подразнень і попрілостей, запобігає сухості та печінню, які так турбують малюків у перші місяці їх життя. Засіб має яскраво виражену антисептичну дію. Крем миттєво усуне почервоніння і подарує довгоочікуваний комфорт.

Усі засоби підходять для малюків від народження та старше. Перевірено дерматологами та педіатрами.