Мультсеріал Щенячий Патруль — незмінний лідер переглядів протягом багатьох років. Історія про жителів Бухти пригод і хоробрих рятувальників — чудовий приклад цікавого, пізнавального та доброго мультфільму.

А від іграшок Spin Master Щенячий Патруль фанатіють дітлахи у всьому світі. Кожен малюк хоче отримати в подарунок улюбленого героя. Бо всі вони різні за характером і здібностями, тому кожен знайде у цій колекції ідеальну іграшку для себе.

Мрієте порадувати свою дитину — подаруйте йому рятувальника, який стане справжнім другом.

Райдер — відважний винахідливий хлопчик, командир патруля. Всі члени команди довіряють його лідерським якостям та знанням. Райдер завжди щось майструє, тому цуценята екіпіровані за останнім словом техніки. Їздить командир рятувальників на червоно-білому всюдиході, який може трансформуватися для пересування по воді або по снігу.

Маршалл — дуже хоробре цуценя-пожежний. Трохи незграбний, але добрий далматинець з веселою вдачею — душа команди та вірний друг. Незмінний транспорт Маршалла — червоний пожежний автомобіль.

Гонщик — цуценя-поліцейський. Він дуже відповідальний та хоробрий і просто обожнює дружити.

Роккі — цуценя без породи, але з великим серцем. Він піклується про навколишнє середовище, любить все лагодити і прибирати.

Здоровань — будівельник і невтомний веселун. Його улюблена справа — стрибати в воду, кататися на скейті і, звичайно ж, рятувати тих, хто потрапив в біду.

Зума — водний рятувальник. Це енергійне цуценя примчить на допомогу за першим покликом. Він у захваті від усіх водних видів спорту і любить пустувати. Водить помаранчевий рятувальний катер, який легко може трансформуватися в підводний човен.

Скай — відважний авіатор і справжня дівчина, вона водить рожевий вертоліт і дуже любить літати.

Всі герої Щенячого Патруля мають рятувальний транспорт та озброєні різними девайсами, тому ви завжди можете порадувати свою дитину новим екземпляром в його колекції.

Не впевнені, який у вашого малюка улюблений персонаж? Купуйте набір з кількох рятувальників.

А якщо ваша дитина вже давно забезпечена великим арсеналом іграшок Paw Patrol, здивуйте її новою лінійкою Мегацуценята. Як і в новому однойменному сезоні мультфільму, рятувальники озброїлися удосконаленими автомобілями та аксесуарами, а також отримали новий дизайн.

Ранці і машини цуценят укомплектовані новими пристроями: наприклад, бульдозер Здорованя озброєний потужним шаром, щоб зносити стіни. А екоавтомобіль Роккі може рухатися неймовірно швидко.

Персонажі змінили свої костюми на супергеройські обладунки та маски. Мегацуценята отримали магічну силу, а їх фігурки — здатність світитися! Лиходіям будуть справжні непереливки — цуценята-рятувальники стали мегакрутими та мегасильними! Іграшки з нової колекції стануть чудовим подарунком для справжніх фанатів.