Для того, щоб взяти участь у розіграші вам потрібно виконати кілька дій:

  1. Купити продукцію Kabrita і (або) Dentinale в магазині або на сайті Amador
  2. Надіслати фото чека і свої контактні дані на пошту privet@pnholding.com
  3. За кожні 150 грн у чеку витрачені на продукти Kabrita і (або) Dentinale покупець отримує індивідуальний код. Чим більша сума, тим більше шансів на виграш.
  4. 31 січня випадковим чином розіграємо подарунковий кошик c продуктами Kabrita за допомогою сервісу random.org, результат опублікуємо в сторіз @kabrita.ukr
Детальні умови акції

ТОВ «ПН ЮКРЕЙН»

Повні умови маркетингової акції «Зимовий марафон від Kabrita® і Dentinale® Natura» (далі - Умови)

1. Терміни та визначення

1.1. Акція - маркетингова акція під назвою «Зимовий марафон від Kabrita® і Dentinale® Natura», що проводиться в порядку, визначеному даними Умовами. Акція не є стимулюючим заходом, лотереєю, заходом, заснованому на ризику ігор, парі.

1.2. Організатор - ТОВ «ПН ЮКРЕЙН», адреса: Юридична адреса: 65039, Україна, м.Одеса, вул. Середньофонтанська, д.19-А, оф. 317. Телефон: +380487972359

1.3. Учасником Акції, розміщеної Організатором в соціальних мережах Організатора (https://www.instagram.com/kabrita.ukr/, https://www.facebook.com/kabritaukraine/), визнається особа, яка виконала дії, зазначені в п.2.2 -2.3. цих Умов, а також відповідає критеріям, зазначеним у п. 2.1. цих Умов.

1.4. Переможець - Учасник, порядковий номер якого був обраний за допомогою генератора випадкових чисел, відповідно до пункту 2.6 цих Умов.

1.5. Генератор випадкових чисел для визначення переможця - https://randstuff.ru/number/ або альтернативний генератор випадкових чисел, в разі передбаченому пунктом 2.6 цих Умов.

1.6. Подарунки:

1) Набір продуктів, kabrita® за віком малюка - 1 подарунок на вибір:

-0-6 міс: 6 банок 800 гр 1 формули, + 3 каші моно + гель Dentinale® Natura;

-6-12 міс: 4 банки суміші 800гр 2 формули + 7 смаків каш + 18 пюре + Dentinale® Natura;

-12 міс +: 4 банки 800гр 3 формули + 7 каш + 18 пюре + Dentinale® Natura.

1.7. Подарунковий фонд Акції утворюється за рахунок коштів Організатора Акції, використовується виключно для надання Подарунків учасникам Акції. Акція не потребує внесення плати, не є лотереєю або грою, заснованою на ризику.

1.8. Період прийому заявок: з 14 грудня 2020 року з 00:00 до 14 січня включно 2021 року до 00:00 (включно) за часом м.Київ. Під прийомом заявок мається на увазі прийом Організатором спрямованого учасником листи згідно п. 2.3. цих Умов.

2. Порядок участі в акції та надання подарунків

2.1. Брати участь в акції може тільки дієздатний громадянин України, який досяг 18 років.

2.2. Учасником акції визнається будь-який громадянин України, який виконав порядок дій, передбачених пунктом 2.3. цих Умов.

2.3. Порядок проведення акції: учаснику необхідно купити дитяче харчування kabrita® на сайті https://amador.com/ або в фізичних магазинах «Amador» на суму від 150 грн. в одному чеку. Надіслати на пошту privet@pnholding.com скріншот або фотографію чека (або чеків) з контактними даними - ПІБ, місто проживання, телефон. За кожні 150 грн. в чеку учасник отримує Kabrita-код.

2.4. Учасникам, які відповідають вимогам, зазначеним у пп. 2.1-2.3 присвоюється Kabrita-код, який направляється Організатором у відповідному листі на адресу електронної пошти Учасника, з якого Учасник відправляв скріншот або фотографію чека (або чеків).

2.5. Розіграш Подарунків серед усіх учасників буде проводитися 14.01.2021 року.

2.6. 14.01.2021 року о 17:00 за київським часом буде проводитися розіграш подарунків за допомогою генератора випадкових чисел https://randstuff.ru/number/. У разі непрацездатності Інтернет-сайту https://randstuff.ru/number/ в день проведення розіграшу Організатором для визначення Переможця Акції може бути використаний альтернативний генератор випадкових чисел. Переможці та результати розіграшу будуть опубліковані в соціальних мережах Організатора (https://www.instagram.com/kabrita.ukr/, https://www.facebook.com/kabritaukraine/) о 18.00 за київським часом в відповідний день розіграшу.

2.7. Для отримання подарунка, Переможець Акції зобов'язаний подати Організатору на електронну пошту privet@pnholding.com, не пізніше 3 робочих днів з моменту опублікування результатів розіграшу, відповідно до пункту 2.6. цих Умов, дані необхідні для отримання Подарунку, а саме ПІБ, адреса одержувача Подарунку і телефон, а також посвідчення особи громадянина України (із зазначенням ПІБ, дати народження, серії та номера документа) і його ІІН в Україні.

2.8. Подарунки будуть відправлені Переможцям, протягом 31 календарного дня з моменту опублікування результатів розіграшу Подарунків, відповідно до п. 2.6 та п. 2.7 цих Умов.

2.9. Подарунки надаються Переможцям Акції за рахунок Організатора із залученням третьої особи для транспортування і доставки (кур'єрська служба доставки - «Нова Пошта»). Організатор не несе відповідальності за невиконання зобов'язань з транспортування і доставку з боку кур'єрської служби доставки - «Нова Пошта», якщо в результаті неналежного виконання даних зобов'язань сталася втрата, псування (пошкодження), недоставляння Подарунку або порушення гарантованих термінів доставки Подарунка. Відповідальність за недотримання зобов'язань щодо належної транспортуванні і доставці лежить на кур'єрській службі доставки - «Нова Пошта» з моменту передачі Подарунку Організатором уповноваженому представнику кур'єрської служби доставки - «Нова Пошта». З умовами доставки можна ознайомитися на сайті (https://novaposhta.ua/ru)

2.10. Кожен Учасник, який надіслав скріншот або фотографію чека (або чеків) на пошту privet@pnholding.com, а також контактні дані - ПІБ, адреса одержувача Подарунку і телефон, а також посвідчення особи громадянина України (із зазначенням ПІБ, дати народження, серії та номера документа) і його ІІН в Україні, тобто виконав порядок дій, передбачений п. 2.3 цих умов, а також п. 2.7 цих умов погоджується з повними умовами Акції та дає згоду на обробку персональних даних, а також на отримання розсилки від kabrita@kabrita.ru. Персональні дані використовуються і зберігаються в цілях проведення маркетингової акції, вибору і оголошення переможців, надання та доставки подарунка, а також з метою подальшого надання рекламної та іншої інформації. Термін обробки персональних даних не може перевищувати 5 років з моменту їх надання (або менше - в разі відкликання Учасником згоди на обробку своїх персональних даних).

2.11. Невиконання Переможцем одного або декількох дій, перерахованих в п. 2.7. цих Умов, або інших вимог відповідно до цих Умов, вважається відмовою Учасника від отримання Подарунку. Подарунок не може бути затребуваний в подальшому, претензії Учасника з цього питання не розглядаються. Організатор має право розпорядитися подарунком на свій розсуд, у тому числі видати іншому Учаснику.

2.12. Правилами Акції не передбачено зберігання незатребуваних Подарунків і можливість їх запитання після закінчення терміну для видачі Подарунків Акції.

2.13. Подарунок буде вважатися незатребуваним в наступних випадках: - Отримано письмову відмову Учасника від подарунка; - У випадках, надання недостовірних даних, невиконання або неповного виконання вимог, передбачених пунктом. 2.7. цих Умов; 2.14. Факт участі в Акції передбачає, що Учасники Акції висловлюють свою безумовну згоду з тим, що їх імена можуть бути використані в рекламних та інших комерційних цілях на розсуд Організатора в будь-який допустимої законом формі без їх попередньої згоди для цілей просування на ринку послуг Організатора на території Республіки Казахстан, протягом необмеженого терміну і без виплати будь-яких винагород.

3. Прикінцеві положення

3.1. Особи, які не виконали всі умови, передбачені в розділі 2 цієї угоди, не мають права на участь в Акції та на отримання Подарунку.

3.2. Організатор не відшкодовує і не компенсує збитки, витрати і будь-які інші витрати, які можуть виникнути у Учасника в зв'язку з участю в даній Акції.

3.3. Організатор не несе відповідальність за:

- невиконання, або неналежне виконання своїх зобов'язань перед Учасниками внаслідок збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм та інших форс-мажорних обставин, недобросовісних дій третіх осіб;

- неотримання, в тому числі в установлений строк від Учасників листів і / або інформації, необхідних для отримання подарунка, з технічних чи інших причин, незалежних від Організатора; - повідомлення Учасниками неповних і / або невірних контактних та інших даних відповідно до цих Умов;

- в разі відправки Подарунків за неправильною адресою або не тому адресату внаслідок надання Учасником Акції неправильних даних: прізвища, імені, по батькові, адреси, або інших даних, передбачених п. 2.7.

- помилки / збої при передачі даних через Інтернет або за допомогою факсимільного зв'язку з вини організацій зв'язку, в результаті технічних проблем і / або шахрайства в мережі Інтернет, і / або каналів зв'язку, що використовуються при проведенні Акції, а також з інших причин, незалежних від організатора;

- невиконання / несвоєчасне виконання Учасниками своїх обов'язків, передбачених цими Умовами; 3.4.

Організатор має право:

-протягом періоду проведення Акції вносити зміни до цих Умов. При цьому інформація про будь-які зміни цих Умов розміщується в соціальних мережах Організатора (https://www.instagram.com/kabrita.ukr/ , https://www.facebook.com/kabritaukraine/ );

-не вступати в письмові переговори або будь-які інші контакти з Учасниками Акції, за винятком випадків, передбачених цими Умовами;

-запитувати у Учасників необхідну інформацію у випадках, передбачених цими Умовами.

-в разі не запитання або відмови Переможців Акції від отримання Подарунків, розпоряджатися незатребуваними Подарунками на свій розсуд;

-відмовити Учаснику Акції у видачі Подарунку в разі встановлення факту недотримання Учасником цих Умов;

-в односторонньому порядку і без пояснення причин має право в будь-який момент виключити з числа Учасників або Призерів осіб:

· Не відповідають вимогам, передбаченим розділом 2 цих Умов.

· Які не надали інформацію, відомості, встановлені цими Умовами, для вручення Подарунків.

· Які надали про себе перекручену інформацію або щодо яких є підозра в скоєнні шахрайських дій, метою яких є необґрунтоване отримання Подарунків;

3.5. Факт участі в Акції означає, що Учасник ознайомлений і повністю згоден з цими Умовами.

3.6. Інформація про імпортера в Україні: ТОВ «ПН ЮКРЕЙН», адреса: 65039, Україна, м Одеса, вул. Середньофонтанська, буд.19-А, оф. 317. Телефон: +380487972359 3.7. Подарунки не підлягають поверненню, заміні, обміну на будь-які речі або грошовий еквівалент.

3.8. У разі виникнення питань можна адресувати їх Організатору акції по e-mail: privet@pnholding.com або по телефону: +380487972359.