Є щось особливе в тактильному відчутті, коли ви проводите руками по добре обробленому і міцному дерев'яному предмету. І діти, здається, розуміють це краще, ніж будь-хто, враховуючи, що дерев'яні іграшки ніколи не виходили з моди протягом століть і залишаються центральним ігровим об'єктом в будинках, ігрових групах і школах по всьому світу.

Дерев'яні іграшки переживають серйозне відродження, оскільки батьки з тугою згадують своє дитинство, вибираючи іграшки для своїх дітей, і оскільки споживачі в цілому повертаються до традиційних іграшок, щоб збалансувати постійно витончені іграшки та гаджети цифрової епохи.

У цій статті ми розберемо основні переваги дерев'яних іграшок для дітей.

  1. Вони не з пластику. Для виробництва пластикових іграшок потрібно викопне паливо, яке дуже шкідливо для нашої планети. Крім того, перетворення сирої нафти в іграшку - це дуже енергомісткий процес, який також вимагає (і забруднює) багато води. Дерев'яні іграшки є органічними, нетоксичними та природно антибактеріальними.
  2. Дерев'яні іграшки дуже екологічні, бо вони набагато швидше розкладаються в порівнянні з пластиковими іграшками. Дослідження показують, що в середньому через 3 місяці після свят 41% всіх пластикових іграшок виявляється на звалищі. Якщо дерев'яні іграшки потраплять на звалища, то через сотні років їх там не буде, а ось пластикові...
  3. Дерев'яні іграшки володіють великою міцністю.
  4. Дерев'яні іграшки непідвладні часу. Як згадувалося в пункті 3, то, що дітям подобалося 50 років тому, в наші дні все ще є розвагою для сучасних дітей.
  5. Дерев'яні іграшки менше відвертають увагу. У них немає звуку або миготливих вогнів, щоб відвернути дітей, що грають з ними. У кімнаті з натуральними іграшками ви виявите, що там тихіше, спокійніше і затишніше. Дослідження показали, що діти грають з дерев'яними іграшками більш тихо і якісно, ​​ніж з будь-якими іншими матеріалами (наприклад, пластиком).
  6. Природна текстура дерев'яних іграшок стимулює почуття дитини, оскільки вони запрошують його доторкнутися, обмацати та досліджувати кожну поверхню іграшок.
  7.  Дерев'яні іграшки підтримують когнітивний розвиток дитини, покращуючи її розумовий процес, міркування і логіку. Взявши та піднявши, балансуючи та складаючи, об'єднуючи та класифікуючи дерев'яні блоки та іграшки, діти вчаться робити логічні висновки та вивчають основні правила фізики (ваги, обсяги, геометрію і т. д).

Яка улюблена дерев'яна іграшка вашої дитини?

Якщо її ще немає, то ви можете придбати на сайті amador.com дерев'яні іграшки відомих світових брендів таких як HAPE, Tender Leaf Toys, а так само підтримати українського виробника Cubika.