Бонусная карта Amador

 1. За кожну покупку товару в супермаркеті та онлайн-магазині дитячих товарів Amador власники картки отримують бонуси, які можуть бути використані для оплати товарів та послуг у всіх підрозділах мережі Amador (торговельна зала, майстер-класи, дитячий розважальний центр, онлайн-магазин).
 2. Бонуси нараховуються у розмірі 5%, 10% або 15% від сплаченої суми за покупку товарів. Відсоток бонусів, що нараховуються, залежать від загальної суми усіх здійснених покупок з використанням бонусної картки:
  • бонусна картка з 5% видається при купівлі товару на будь-яку суму в супермаркеті та онлайн-магазині дитячих товарів Amador
  • після того, як сума всіх здійснених покупок з використанням картки досягне 2000 гривень, ваша картка перетворюється в 10%
  • після того, як сума всіх здійснених покупок з використанням картки досягне 10000 гривень, ваша картка перетворюється в 15%.
 3. Бонуси за здійснену покупку нараховуються автоматично й доступні для використання з наступного дня, тобто за одну добу.
  Чому? Так працює наше програмне забезпечення.
 4. При здійснені купівлі ви зможете оплатити вартість товару отриманими бонусами або накопичити їх на своєму бонусному рахунку.
  Бонуси — це гроші. 1 бонус = 1 гривня.
 5. Накопичувати бонуси ви можете лише при купівлі в супермаркеті дитячих товарів та онлайн-магазині Amador.
  Розраховуватись бонусами ви можете у всіх підрозділах мережі Amador, крім онлайн-магазину.
  ВАЖЛИВО! Бонуси нараховуються від суми, яка була сплачена грошовими коштами.
 6. При купівлі товарів дитячого харчування, гігієни, побутової техніки, косметики, дитячого посуду, ґаджетів, а також товарів LEGO бонуси не нараховуються.
 7. При купівлі дитячих колясок, автокрісел та дитячих меблів максимальна знижка-бонус складає 3%.
 8. При купівлі акційного товару й товару, що бере участь у розпродажах, бонуси не нараховуються.
  Акційні товари й товар, що бере участь у розпродажах, можна оплатити лише грошовими коштами.
 9. Бонуси на вашому рахунку не згорають з плином часу.

Якщо ви вирішили повернути товар

При повернені товару вам повертаються грошові кошти, внесені до каси. Усі операції з бонусами, що здійснені при купівлі даного товару, анулюються.