Бонусная карта Amador

ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

 1. За кожну купівлю товару в мережі супермаркетів дитячих товарів «АМАDOR» власник карти отримує бонуси, які можна використати для оплати наступної покупки в магазинах «АМАDOR»
 2. БОНУСИ — це гроші. 1 бонус = 1 гривня.
 3. Бонуси нараховуються в розмірі 5%, 10% або 15% від сплаченої суми.
 4. Відсоток бонусів, що нараховується, залежить від загальної суми всіх покупок, здійснених з використанням бонусної карти:
 • бонусна карта з 5% видається при купівлі товарів на будь-яку суму в мережі супермаркетів дитячих товарів «АМАDOR»;
 • після того як сума всіх здійснених покупок, або разова первинна покупка з використанням карти, досягне 10 000 грн, ваша карта перетворюється на 10%;
 • після того як сума всіх здійснених покупок, або разова первинна покупка з використанням карти, досягне 15 000 грн, ваша карта перетворюється на 15%;

Бонуси за здійснену покупку нараховуються автоматично і доступні для використання з наступного дня, тобто через одну добу.

 1. При здійсненні покупки ви можете оплатити до 50% вартості товару отриманими бонусами або накопичувати їх на своєму бонусному рахунку.
 2. Нараховувати та накопичувати бонуси ви можете при купівлі товару в мережі супермаркетів та інтернет-магазині «АМАDOR».
 3. Розраховуватися бонусами ви можете (до 50% вартості Вашої покупки):
 • в супермаркетах мережі «АМАDOR»
 • при замовленні товарів в онлайн магазині на сайті: amador.com за умови самостійного забору товару

Власникам Бонусної карти «АМАDOR» надається знижка в розмірі -50% при оплаті вхідного квитка до дитячого центру «АМАDOR».

ВАЖЛИВО! БОНУСИ нараховуються від суми, яка була оплачена коштами.

 1. При купівлі товарів групи «Дитяча гігієна та косметика», в тому числі аксесуарів для годування малюків, побутову техніку, а також «Дитяче харчування», «Ґаджети», товари ТМ «LEGO» — бонуси не нараховуються.
 2. При купівлі дитячих візків, автомобільних крісел і дитячих меблів — максимальне нарахування бонусів складає до 7%.
 3. При купівлі акційного товару і товару, який бере участь в розпродажі, бонуси не нараховуються. Акційний товар і товар, який бере участь в розпродажі, можна оплатити тільки коштами.
 4. Нараховані та невикористанні Бонуси на вашому рахунку анулюються через рік з моменту нарахування.

ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ПОВЕРНУТИ ТОВАР:

При поверненні товару вам повертаються кошти, внесені в касу. Всі операції з бонусами, здійснені при купівлі даного товару, анулюються.

Нові правила бонусної програми лояльності набувають чинності з 15 липня 2021 року.

Мережа дитячих супермаркетів «АМАDOR» залишає за собою право змінювати умови діючої програми лояльності, попередивши покупця не менш ніж за 10 календарних днів.

Інформація про внесені зміни публікується у спеціально відведених місцях мережі «АМАDOR» та/або на офіційному сайті amador.com. Заповнена та підписана особою паперова реєстраційна анкета, або авторизація та реєстрація особи на сайті, засвідчує її добровільне погодження з умовами програми лояльності та дозвіл на обробку персональних даних.