Чим можна зацікавити дитину? Як відірвати її від комп'ютера і захопити цікавою грою? Майже всі без винятку батьки задають собі таке питання.

З цим завданням можна легко впоратися, якщо вибрати для свого малюка якісну настільну гру. Так, настолки все ще можуть здивувати дітей і стати чудовою альтернативою смартфону, планшету або комп'ютеру.

Якщо ваша дитина обожнює космічні битви і фантастичні поєдинки супергероїв, придбайте їй Bakugan — нову гру від компанії Spin Master за мотивами популярного анімаційного серіалу. У 2007 році Бакугани викликали справжній фурор — діти всього світу із захопленням стежили за пригодами крутих інопланетних воїнів.

Настільна гра від Spin Master добре розвиває логічне мислення і фантазію у дитини, адже це гра-стратегія, в якій кожен учасник повинен проявити кмітливість, щоб заробити якомога більше очок і виграти битву.

У 2019 році вийшов новий сезон аніме і нова лінійка іграшок. Неймовірні Бакугани-трансформери і нова бойова арена з Баку-корами зробили поєдинки ще більш захоплюючими і реалістичними.

Bakugan не дасть малюку нудьгувати і допоможе знайти нових друзів, адже в неї потрібно грати як мінімум удвох. Зібрати армію безстрашних космічних воїнів, щоб виграти Велику битву на планеті Бакуган — що може бути цікавіше для хлопчиків?

Гра Bakugan — це цілий фантастичний світ сильних воїнів з планети Бакуган. Кожен з них володіє унікальними бойовими здібностями і належить до певної стихії.

Колекційні фігурки Бакуганів і ультра-Бакуганів , набори з кількох персонажів, величезні дека-Бакугани із суперздібностями, нова бойова арена і кейси для зберігання іграшок — ця лінійка здатна здивувати вас і вашу дитину! Чого тільки вартий Драгоноїд Максимус — двадцятисантиметровий боєць із суперсилою.

У 2020 році запланований вихід нової колекції Бакуганів: Броньований Альянс із новими героями, вдосконаленою ареною та унікальною зброєю Баку-Гіром, яка розміщується на спині воїна і розкладається в момент бою. Тепер космічні бої стануть ще більш видовищними і крутішими!